Labels

Pages

Snacks

           Goldfish Crackers

           Price: $ 1.00 CAN


Rice Krispies Squares (buy 2)

Price: $ 0.75 (1.25)








       Popcorn

       Price: $ 1.00 CAN










     
        Popcorn (flavoured)

        Price: $ 1.25 CAN









           Lasagna Microwavable Cups

           Price: $ 2.75 CAN






           
             Baked Lays BBQ

              Price: $ 1.25 CAN










           Doritos Basked Nacho Cheese

           Price: $ 1.25 CAN












           Ruffles Baked Cheddar and Sour Cream

           Price: $ 1.25 CAN











           Seaweed Grape Seed Oil (Buy two)

           Price: $ 0.80 CAN ($ 1.50)








         


Chocolate Chip Granola Bar (Buy two)

Price: $ 0.60 CAN ($ 1.00)





 Gum
 (Polar Ice, Winter-fresh & Juicy Fruit)


 Price: $ 1.75 CAN




PW School Store (Snacks)










0 comments:

Post a Comment